Minulé ročníky

předmluva | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001

Florbal - O pohár starostky 2009

florbalpohar_2009.gif

Celkové pořadí v turnaji 2009 - soutěžáci

Konečné pořadí
1. místo Lemplové
2. místo Cirkus bude
3. místo Hyeny
4. místo AXA Team
5. místo Singapur
6. místo Tullamore

Celkové pořadí v turnaji 2009 - pro radost

Konečné pořadí
1. místo Tiky Team
2. místo Dobré muži
3. místo Savice
4. místo Chio Chips
5. místo Top Team
6. místo Pilsner Urquell
7. místo ČZU Praha
8. místo Sokol Hlavňov
9. místo Srdcaři
10. místo Žumpa Team
11. místo Mini Tiky
12. místo Jupíci
13. místo Dobré ženy
14. místo Viktorky
15. místo Pískaři Ádr

Nejlepší střelci

Nejlepší střelci týmů 2009
cirkus budeJan Jirák12 SavicePavel Slezák7
 Petr Jenka11  Lukáš Kollert5
 Vašek Vídeň6  Pohl,Cinka2
       
SingapurPetrn Sagner12 Pilsner UrquellJan Fatura4
 Jan Utratil5  Petr Teiner4
 Michael Šimon2  Kuru, Fulka,Suchomel2
       
AXA teamMartin Haklička12 JupíciAdam Bergmann3
 Petr Dušek10  Klára Moravcová2
 Fajst, Rykr5  Miloš Bernard2
       
TullamoreEvžen Krupička8 ČZU PrahaMiloš Náprstek9
 Franta Opršálek4  Standa Trojan8
 Ondrej Šándor3  Jan Miler2
       
Top teamPavel Suchánek15 Dobré ženyMonika Panenková6
 Zelená,Kosová,2  Lucka Barillová2
 Zeisková2  Kristýna Sedloňová2
       
ViktorkyEdita Bukovanová3 SrdcařiAleš Máslo7
 Trojtlová,Brýdlová1  Petr Richter5
     Dan Matula2
Chio ChipsMichal Hubka10    
 Matouš Tichý8 HlavňovŠtěpán Hlaváč5
 Jan Hlaváček7  Dušan Kraus5
     Dan Moravec2
Mini tikyJan Průša6    
 Dan Hofman4 HyenyJiří Tauc11
 Michal Šrytr2  Michal Štainer9
     Petr Skalický5
Dobré mužiJan Flégl8    
 Vidlák, Svoboda3 LemplovéTomáš Silvan7
 Kleiner, Sedloňová3  Zeman, Škoda6
     Verner5
Tiky teamAleš Třešńák8    
 Jehňa Máslo3 Žumpa teamVláďa Seidl8
 Rubáček, Trnovský2  Petr Jansa6
 a další   Zdenda Kolář4

Individuální ocenění pro rok 2009

  • Cena firmy HAUK s.r.o. Police n.M. pro nejlepšího střelce turnaje – základní část
    Pavel Suchánek - Top team Náchod
  • Cena firmy DROGERIE VÁVROVÁ Police n.M. fair play: Zdenda Kolář - Žumpa team
  • Cena firmy GUSEPPE Rokytnice v O.h. pro nejlepšího brankáře v základní skupině: Jan Miler – Top team Náchod
  • Cena útěchy firmy KONEKT – TEL Pardubice pro brankaře s nejvyšším počtem obdržených branek: Libor Průša – Mini Tiky, Miloš Bernard - Jupíci
  • Cena firmy BLUE FLY Police n.M. pro nejmladšího účastníka turnaje: Michal Šrytr – Mini Tiky
  • Cena PRIMÁTOR – Pivovar Náchod a.s. pro nejstaršího účastníky turnaje: Luděk Pavlínek – Žumpa team
  • Cena ředitele turnaje pro ryze ženský tým: Florbal Dobré - ženy
  • Cena firmy SKRBLÍK Police n.M. vítězné družstvo skupiny pro radost: Tiky team
  • Cena ředitele turnaje pro rozhodčího: Radek Tománek z Holomóca
  • Cena firmy EPEX Náchod vzorný průvodce noční Policí: Pavel Axman
  • Cena firmy Sport Hotárek Náchod pro nejlepšího střelce Žumpa teamu: Vladimír Seidl
  • Cena firmy Vella Náchod pro nejmladší a nejhezčí tým v soutěži: Mini Tiky, Dobré – ženy


SSK Pedro

f_2009_1.gif


f_2009_2.gif


f_2009_3.gif


f_2009_4.gif


f_2009_5.gif


Soubory ke stažení

soubor doc Florbal_O_pohar_starostky_mesta_2009_pravidla.doc

Fotografie

foto01.jpg

foto02.jpg

foto03.jpg

foto04.jpg

foto05.jpg

foto06.jpg

foto07.jpg

foto08.jpg

foto09.jpg

foto10.jpg

foto11.jpg

foto12.jpg

foto13.jpg

foto14.jpg

foto15.jpg

foto16.jpg

foto17.jpg

foto18.jpg

foto19.jpg

foto20.jpg

 

Copyright © 2005-2017 SSK Pedro